Sanal güvenliğiniz kadar gerçek dünyada da güvenliğinize destek sunuyoruz. Konutlarınızın, kurumlarınızın veya araçlarınızın istenmeyen durumlarla karşılaşmasını engellemek, hırsızlıkları önlemek veya olumsuzlukları kayıt altına alabilmek için son teknoloji güvenlik sistemlerimize aşağıda göz atabilirsiniz.

Oba Bilişim Güvenlik Sistemleri
Oba Bilişim, Plaka Tanıma, Parmak İzi, Yüz Tanıma, Güvenlik Kamerası, Alarm Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma Sistemi (PTS) çoklu yaşam alanları, siteler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, denetimli yollar, otoyollar gibi araç giriş çıkışının çok olduğu ve bu araç giriş çıkışının kayıt altına alınması istendiği veya istenmeyen araç giriş çıkışların engellenmesi gereken durumlarda kullanılan bilgisayar destekli bir sistemdir. Plaka Tanıma Sistemi’nde tercih ettiğimiz kamera türü IP Kameralardır.

PTS ile dilerseniz ücretli otopark uygulaması yapabilir, otoparka istenmeyen araçların girişini engelleyebilir, veya bir dairede 2 araç varsa, bu araçlardan birisi otoparktayken diğerinin girmesini engelleyebilirsiniz. Otopark yazılımımız ile otoparkınızın denetimini sadece bilgisayar başından yapabilirsiniz. Hassas plaka tanıma kameralarımız tanınmayan bir plaka veya takibini yapmak istediğiniz bir araç görürse alarm çalıştırabilir. Dilerseniz Plaka Tanıma Sistemi sayfamızı ziyaret ederek sistem görüntülerimize ulaşabilirsiniz.

Parmak İzi / Yüz Tanıma Sistemi

Yaşama alanlarının girişlerinde veya genel kampüs içerisinde parmak izi tanıma ve yüz tanıma sistemlerimizi kullanarak, giriş çıkışları yüksek teknoloji ile güvenlik altına alabilirsiniz. Üstelik büyük bir maliyet gerektirmiyor ! Hemen teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemi (KTS)

Kartlı Geçiş Sistemi, tıpkı Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemi gibi giriş-çıkış kontrolü sağlayan bir sistemdir. Ancak bu sistemlere göre güvenilirliği düşüktür. Geçiş kartı bulunan herhangi birisi giriş-çıkış noktalarından rahatlıkla geçebilir. İstediğiniz kartın geçişini kısıtlayabilir, farklı kartları farklı noktalardan geçmek üzere programlayabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi (ATS)

Araç Takip Sistemimiz ile GPS aracılığıyla takip etmek istediğiniz araçların anlık konumlarını haritada görebilir, motor kilitleme yapabilirsiniz. ATS’yi dilerseniz 1 araçta dilerseniz 100lerce araçta kullanabilirsiniz. Tamamen bütçe dostu planlarımızla kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Artık yaşantımızın olmazsa olmazı olan Güvenlik Kamera Sistemleri (GTS) yaşadığımız ortamları uzaktan görmemize, kayıt altına almamıza yaramaktadır. Üstelik güvenlik kameraları büyük oranda caydırıcı olduğu için olumsuz durumlarıda büyük ölçüde önlemektedir. Güvenlik kameralarımızda AHD Kamera ve IP Kameralar kullanıyoruz. Bu kameralara uygun DVR Kayıt Cihazı ve kablolama ile sisteminizi kuruyor size teslim ediyoruz. Sisteminize cep telefonu veya bilgisayarınızla uzaktan bağlanıp görüntü alabiliyorsunuz. Bu sistemimizi farklı taleplerinize göre rahatlıkla programlayabiliyorsunuz. Mesela kimsenin girmesini istemediğiniz bir bölgeye güvenlik kamerası koydunuz, burada güvenlik kamerası bir hareket algılarsa anında uyarı verebilir. İsterseniz 1 isterseniz yüzlerce güvenlik kamerasını sisteminize bağlayabilir, mevcut kamera sistemi bakımınızı yapabilir veya sisteminizde iyileştirmelerde bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Alarm ve Uyarı Sistemleri

Güvenlik sistemlerinin, Kamera Sistemlerinden sonra tamamlayıcı bir modülüde Alarm ve Uyarı Sistemleridir. Alarm sistemlerimizde son teknoloji ürünleri kullanıyoruz. Hassas algılayıcılarmızla istediğiniz alanı güvenlik çemberine alabiliriz. Hareket ve duman algılayıcı sensörlerle yangın ve hırsızlık gibi durumlarda alarmı tetikleyebilir, aynı anda hem sizi hem güvenlik güçlerini hemde itfaiyeyi arayabilen bir sistem programlayabiliriz. Dilerseniz bu seçenekleri azaltabilir, çoğaltabilirsiniz. Alarm sistemlerimizi kumanda ile kullanabildiğiniz gibi, parmak izi veya şifre paneli ile de kullanabilirsiniz. Alarm Sistemleri sayfamızı ziyaret ederek görsellere erişebilir, blog sayfamızı takip ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.