Aslında, teknolojinin her alanında varız. Kullandığınız bilgisayarın onarımından, günlük hayatta karşılaştığınız robotik uygulamaların kodlanmasına kadar, fabrika otomasyonlarından güvenlik sistemlerine kadar günlük hayatla içiçeyiz.

Hizmetlerimizi aşağıdaki gibi kategorize edebiliriz;

WEB TASARIMSOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞIYAZILIM

SİBER GÜVENLİKNETWORK ÇÖZÜMLERİGÜVENLİK SİSTEMLERİ

TEKNİK SERVİSOTOMASYON SİSTEMLERİROBOTİK KODLAMA

Hizmetlerimizin kısa açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı açıklamalar için hizmet başlıklarımıza tıklayabilirsiniz.

Web Tasarım

Bir firmanın, bir girişimin, bir işletmenin tanıtımı için web sitesi olmazsa olmazlardandır. Bir web sitesi yapmak eskiye nazaran artık daha kolay ancak web site yapmanın amacı sadece görsellik değildir. Dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır eğer bu noktalara dikkat edilmezse web sitesi tasarlamak bir işlevsellik sağlamayacağı için sadece görüntüden ibaret olacaktır. Web sitesi tasarlarken SEO uyumlu içerikler girilmeli ve responsive(mobil uyumlu) bir site hedeflenmelidir.

Web Tasarım
Oba Bilişim Web Tasarım

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bundan 10 yıl önce bir web sitesine sahip olmanız imajınızı büyük ölçüde etkiliyordu, ancak günümüzde yeni müşteri kitlelerine ulaşmak için sadece web sitesi yeterli olmuyor. Gün geçtikçe farklılaşan ve gelişen sosyal medya trendlerine işletmenizin uyum sağlaması, sosyal medyadan sizinle iletişime geçmeye çalışan müşterilerle iletişimin sağlanması ve yeni müşterilere ulaşma gibi konularda Sosyal Medya Danışmanlığı almanız gerekebiliyor. Bu konuda da uzman ekibimiz işinizi büyütmeye yardımcı olmak için sabırsızlanıyor !

Oba Bilişim Sosyal Medya
Sosyal Medya Danışmanlık

Yazılım

Bir bilgisayar, içerisinde yüklü yazılımlar olmadan hiç bir işinize yaramayacaktır. Kullanıma özel yazılımlar ise hayatınızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Örneğin işletmeler için muhasebe yazılımları, grafik tasarımcılar için fotoğraf düzenleme ve grafik yazılımları, oyun yayıncıları için video düzenleme yazılımları gibi yazılımlar çok uzun zaman alacak işleri çok kısa vadede yapmanıza olanak sağlıyor ve işlerinizi kolaylaştırıyor. Türkiye’nin önde gelen muhasebe programları ile muhasebenizi profesyonel bir şekilde tutabilir, sosyal medya yazılımlarımız ile organik takipçi edinebilir ve isteğe bağlı yazılım hazırlatabilirsiniz. Oba Bilişim Yazılım ekibinde yazılım mühendislerimiz dilediğiniz yazılım dilinde dilediğiniz yazılımı yazabilmektedir. Projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oba Bilişim Yaızlım
Yazılım Uzmanlığı

Siber Güvenlik

İnternet her zaman güvenilir insanlarla dolu değildir. Bilgilerinizi çalmak isteyen, firmanıza zarar vermek isteyen veya banka hesap bilgilerinizi ele geçirerek maddi zarar vermek isteyen binlerce hacker ağlarımızda dolaşıyor. Bizim hedefimiz sizi bu kötü niyetli korsanlardan korumak ve ağ güvenliği sağlayarak bu saldırıları püskürtmektir. Siber Güvenlik hizmet başlığımız altında ve blok sayfalarımızda bu konuda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Siber Güvenlik
Siber Güvenlik Hizmetleri

Network-Server Çözümleri

İşletmelerde bilişim ağı birden fazla bilgisayarla sağlanmakta ve ortak bir veriye onlarca bilgisayarın erişmesi istenilebilmektedir. Bu gibi durumlarda, ortak verileri tek bir bilgisayarda tutup, ona bağlanması istenen bilgisayarlara uzaktan erişim sağlanması gerekir. Bu talebi Server (Sunucu) kurulumu yaparak karşılayabiliriz. İşletmenin ihtiyacına göre seçilecek bir server ve network seçimi ile tek bir servera onlarca hatta yüzlerce bilgisayarın bağlanması ve anlık veri işlenmesi sağlanabilir. Son teknolojik gelişmelerle birlikte fiziksel sunucu yerine Bulut Sunucular tercih edilmeye başlandı, firmamız bulut sunucu konusunda da profesyonel ekibiyle kesintisiz hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Sunucu çözümleriyle ilgili blog yazılarımızı ve konu başlığımızı inceleyebilirsiniz.

Sunucu-Server Hizmetleri
Oba Bilişim Sunucu Hizmetleri

Güvenlik Sistemleri

Bilişim ağınızı kötü niyetli korsanlara karşı koruyoruz ancak fiziksel hırsızlıklar konusunda da desteğe ihtiyacınız varsa, Oba Bilişim o konuda da size profesyonel destek vermektedir. Müşterilerimizin talepleri üzerine Güvenlik Sistemleri ekibimizi kurduk ve Alarm Sistemleri, Güvenlik Kamerası, Yangın Sistemleri, Güvenli Okul Sistemleri, Araç Takip Sistemleri gibi sistemlerle sektöre giriş yaptık. Şirketinizin veya evinizin güvenlik ihtiyaçlarında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri

Teknik Servis

Şirketimiz açıldığı günden itibaren teknik servis konusunda çok talep aldık ve bu taleplere cevap verebilmek için Teknik Servis hizmetimizi uygulamaya koyduk. Teknik servisimizde Bilgisayar Tamiri, Cep Telefonu Tamiri, Tablet Tamiri gibi teknik konularda profesyonel ekipman ve uzman ekiple hizmet veriyoruz. Şirketimizin anlaşmalı olduğu yetkili servisler aracılığı ile parça tedariğinde sorun yaşamıyor ve müşteri mağduriyetine izin vermiyoruz. Tamir videolarımıza blog sayfamızdan erişebilirsiniz.

Teknik Servis
Bilgisayar, Cep Telefonu, Tablet Tamiri

Otomasyon Sistemleri

Oba Bilişim, gelişen teknolojiyi son hızla takip etmekte ve otomasyon sistemlerinde de kendini geliştirmektedir. Kontrol ve endüstriyel otomasyon sistemleri tasarımı ve üretiminde sektörde adımızı duyurmak ve şirketinizin endüstriyel ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için buradayız.

Otomasyon Sistemleri
OBA Bilişim Otomasyon Sistemleri

Robotik Kodlama

Ülkemizde teknolojinin en yeni adımlarından biri olan Robotik Kodlama değeri son zamanlarda anlaşılan sistemlerden birisi. Oba Bilişim bünyesinde Robotik Kodlama eğitimi verilmekte ve Robotik Kodlama sistemiyle günlük hayatı kolaylaştırabilen Robotik Uygulamalar yazılmaktadır. Detaylar blok sayfamızda ve Robotik Kodlama sayfamızda.

robotik kodlama
Robotik Kodlama Eğitimi, Robotik Kodlama Sistemi

Ürün Tedariği

Bünyemizde bulunan ithalat/ihracat departmanımız ve yurtiçi-yurtdışı bağlantılarımızla ihtiyacınız olan ürünleri, yedek parçaları adetli veya toplu bir şekilde tedarik edebilir, gümrük süreçlerini ve nakliye işlemlerini uygun fiyata tamamlayabiliriz. Konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Tedariği
Oba Bilişim Ürün Tedarik Hizmeti

👋