Sosyal Medya, firmaların veya kişilerin hedef kitlelerine, diğer mecralara oranla daha rahat ve daha uygun bütçelerle ulaşabilmesini sağlayan platformlardır. Bu platformda doğrudan hedef kitle üzerinde çalışılacağı için yapılan kampanyalar ve satış stratejileri daha etkili olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Oba Bilişim Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Neleri Kapsar ?

Sosyal Medya Danışmanlığı, sizi en iyi temsil edecek sosyal medya platformunun belirlenmesi, ilgili hesapların açılması, hedef kitle üzerine çalışılması, reklam stratejesine karar verilmesi gibi aşamaların bütününü içeren danışmanlık hizmetidir.

Sosyal Medya Plaformları Nelerdir ?

Günümüzde internet üzerinde birçok sosyal medya platformları mevcuttur. Bunlardan ülkemizde en çok bilinen ve kullanılanları şu şekildedir :

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Google+, Pinterest,

Sosyal medyada reklam verme, organik takipçi arttırma gibi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetim

OBA Bilişim olarak sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza yönetiyor, anlık müşteri mesajlarını cevaplayıp/iletiyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sizin belirlediğiniz günlerde veya ulusal/dini özel günlerde paylaşımlar yaparak güncelliğinizi koruyoruz.

Takipçi Arttırma

Kendi yazdığımız özel bir algoritmayla Instagramda takipçi artırma konusunda size yardımcı oluyoruz. Üstelik hedef kitleye yönelik bir çalışma olacağı için yapacağınız reklam ve kampanyalar nokta atışı başarıya ulaşacaktır. Ayrıca profilinizi/sayfanızı takip edecek profiller tamamen gerçek ve aktif kullanıcı olacağı için, takipçi sayınızda düşme olmayacaktır.