Müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen hizmetlerimizden birisi, Pendik Teknik Servis hizmetlerimizdir. Kendi bünyemizde Bilgisayar, Tablet ve Cep Telefonları teknik servis hizmeti verdiğimiz gibi, anlaşmalı hizmet verenlerimizle tüm teknolojik aletlerinizin tamirini de yapabiliyoruz. Pendik teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olan Oba Bilişim bünyesinde profesyonel ekipmanlar kullanılmakta ve cihazlarınızın tamiri uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.

Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi, teknik servise bıraktığı cihazında orjinal çalışan malzemenin alınıp, yerine farklı bir malzemenin takılmasıdır. Bu konuda kesinlikle netiz. Hatta isterseniz, cihazınızın tamir sürecini videoya alınmasını talep edebilirsiniz.

Teknik Servis
Oba Bilişim Teknik Servis Hizmeti

BilgisayarNotebookTablet Pendik Teknik Servisi

Masaüstü bilgisayar, sunucular veya laptop(notebook) teknik servis hizmetimizi profesyonel olarak sunuyoruz. Anakart arızası, bios arızası, yazılım arızaları ve donanım arızalarında doğru adres Oba Bilişim’dir. Uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla cihazlarınızda bulunan arızayı tespit ediyor ve onarımını uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Notebook arızalarında en çok talep edilen hizmetlerden birisi Notebook Ekran Değişimi hizmetidir. Notebook ekran değişimini, orjinal, sıfır veya ikinci el ekranlarla yapabiliyoruz.

En çok karşılaştığımız bir diğer arıza türü ise, enerji değişimlerinden kaynaklanan anakart ve PSU arızalarıdır. Bu arızalar, anlık gelen enerji miktarının bir anda yükselip azalmasıyla veya ani elektrik gitmelerinden sonra gelen elektriğin olması gerekenden çok yüksek olduğu durumlarda ortaya çıkmaktadır.

Tabletlerde de en sık karşılaştığımız durumlardan birisi, Tablet ekran ve dokunmatik değişimidir. Ayrıca tablet pil değişimi de en çok gelen arızalardan birisidir. Ekran, Dokunmatik ve pillerde orjinal ürünler kullanmaktayız.

Cep Telefonu Teknik Servisi

En yeni akıllı telefonlardan, eski sistem telefonlara kadar Cep Telefonu Onarımı yapıyoruz. Telefon Ekran Değişimi, yazılım atma veya veri kurtarma gibi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon arızalarında en çok karşılaştığımız sorunlardan birisi Ekran Değişimi, bir diğeri ise girilen parolaların unutulmasıdır. Ekran değişimlerini garantili orjinal ürünlerle yapmaktayız. Apple şifre bulma veya android şifre bulma konusunda ise cihazınızı bize getirtikten sonra cihazın durumuna göre yardımcı olabiliyoruz.

Ayrıca şirketimizde bulunan telefon aksesuarlarıyla kaliteli aksesuarlara sahip olabilir, cam koruyucularla ekranınızın ömrünü uzatabilirsiniz.