Şirket kuruluşumuzun temeli olan İstanbul Web Tasarım Hizmeti, profesyonel hizmetlerimizden birisidir. Web Sitesi tasarlamak ve o siteyi yayına almak beceri, duygu ve sanatsal bir ruh gerektirmektedir. Ekip üyelerimizle bir araya gelerek, firmanız için en doğru web sitesini fikir alışverişi yaparak tasarlıyoruz.

Web Tasarım Hizmeti
Oba Bilişim Web Tasarım Hizmetleri

Web Sitesi, bir firmanın yapı taşlarından birisidir. Web Sitesi size ve firmanıza prestij katar, müşterilerinize portföyünüzü, referanslarınızı ve kendinizi tanıtma şansı verir. Kurumsal kimliğinizi profesyonel bir şekilde karşı tarafa yansıtmanıza olanak sağlar.

Web Tasarım hizmeti, müşteri kazanabileceğiniz, geri dönüşü en karlı olan reklam yöntemidir. Web sitenizle entegre bir SEO çalışmasıyla, dilerseniz işletmenizin çevresinde, dilerseniz dünya çapında insanlara erişebilir, reklamınızı yapabilirsiniz.

Tasarladığımız web siteleri, hatalardan arındırılmış bir kodlama sistemiyle yazılır, müşteri talebine göre şekillendirilir ve müşteri ihtiyacına göre yayına alınır. Web tasarım hizmetinde hazır template yani hazır taslak kullanarak bir sayfa oluşturulabileceği gibi, Django, Php, Asp gibi kodlama dilleriyle de web sayfanızı oluşturabiliyoruz.

İnternet sitesinde firmalar kurumsal bilgilerini, iletişim bilgilerini, yaptıkları işleri ve referanslarını paylaşabilir, potansiyel müşterileriyle daha verimli bir etkileşim kurabilir.

İnternet sitesi elbette sadece kurumsal firmalar için değil, son kullanıcılar, bireysel profiller ve internetten para kazanmak isteyen kişiler içinde son derece kullanışlıdır. Bireysel kullanıcılar, blog sayfaları oluştururak hobilerini, kendi ürettikleri eşyaları veya fikirlerini internet sitelerinde paylaşabilir, milyonlarca kişiye erişebilirsiniz. Hatta çok tıklanan internet sitelerine reklam alabilir ve ek gelir bile elde edebilirsiniz !

İnternet sitenizi oluşturduktan sonra sosyal medyada ve sevdiklerinizle paylaşarak sitenize daha fazla erişim sağlar, site değerinizi daha fazla arttırabilirsiniz.

Sitenize daha çok tıklama alma yollarından birisi ise ziyaretçilerinize özgün fikirler veya yazılar vermekten geçiyor. Sitenize kopya içerik eklemeniz, arama motorlarının sitenizi arka plana atmasına hatta yasaklamasına dahi sebep olabilir. Tıklama almanın diğer yolları için blog sayfamıza göz atmayı unutmayın.

Web Sitesi Tasarımında, tek sınırımız sizin hayaliniz. Dilerseniz iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilir veya hemen teklif al formunu doldurarak bizden teklif alabilirsiniz.